Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zpěvačka Debbi se potají vdala: Svatbu prozradila Marta Jandová

Marta Jandová a šťastná novomanželka Debbi.
Zdroj: Se souhlasem Marty Jandové
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Svatba

Všichni věděli, že na to dojde, nikdo však netušil kdy. Řeč je o svatbě zpěvačky Deborah Kahlové, kterou všichni znají pod jejím pseudonymem Debbi. Ta si v sobotu 13. srpna v utajení, avšak před stovkou hostů, vzala partnera Tomáše. Svatbu rusovlasé umělkyně práskla zpěvačka Marta Jandová, která fotky z veselky nasdílela na Facebook.

V lednu před zpěvačkou Debbi poklekl její přítel Tomáš a přibližně půl roku poté společně stanuli před oltářem. Svůj velký den chtěli mít jen pro sebe, a tak bylo datum a místo konání přísně utajované. Kolem stovky účastníků pak zvládlo do posledního momentu držet jazyk za zuby, nakonec ale vše propálila zpěvačka Marta Jandová. Samozřejmě ale až po veselce.

"Dnes jsem si před koncertem odskočila na svatbu. Na krásnou svatbu," napsala Jandová na Facebooku k několika fotkám, které si na svatbě blýskla. Selfie si udělala jak s nevěstou, tak i s ženichem. "Děkujeme za pozvání a hodně štěstí," přála zpěvačka novomanželům.

Plané obavy

Jak nedávno Debbi přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, na svatbu se moc těšila, zároveň se ale bála, aby vše vyšlo. Sama totiž čas od času mívá panickou ataku, která může zaútočit kdykoliv. Logicky se obávala, aby se nedostala do problémů zrovna ve svůj svatební den.

"Ano, stát se to může, ale jsem si svým partnerem jistá, takže věřím, že i kdyby to propuklo, tak se na mě nikdo nebude zlobit a začneme znova," prozradila zpěvačka v rozhovoru pro eXtra.cz, který se nedávno konal na charitativním koncertě Glorchestra. Nakonec ale, zdá se, vše proběhlo bez problémů. Debbi na svatbě zahrála její kapela, sama zpěvačka pak všechny oslnila v krásných bílých šatech. Zkrátka veselka, jak má vypadat!Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy