Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zpěvačka Debbi promluvila o svatbě: Datum i místo už máme, hlásí zamilovaně

Zpěvačka Debbi.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

O zpěvačce Debbi (28) dlouho nebylo vidu ani slechu, poslední song vydala v roce 2019. Kvůli pandemii se totiž utápěla v “polodepresích”, jak sama prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz při příležitosti předávání cen Anděl. A prozradila také, že ji zanedlouho čeká den D.

Deborah Kahl, známá jako Debbi, své fanoušky již dlouhou dobu nepotěšila. Poslední song s názvem Lighthouse vydala v roce 2019, od té doby však jako by se po ní po hudební stránce slehla zem.

Vysvětlila to v rozhovoru pro eXtra.cz při příležitosti předávání cen Andělů, kam ale dorazila pouze jako divák. “Já jsem nervózní divák. Budu fandit, ale nebudu přebírat,” prozradila Debbi.

Debbi: Utápěla jsem se v polodepresích

Zpěvačka následně vysvětlila svou delší pauzu. “V tom covidu to nebylo tak jednoduchý, co si budeme nalhávat. Naštěstí jsem měla svoje zvířata, která mě tak nějak držela nad vodou,” vysvětlila. "Tím, že nebyly ty koncerty, člověk se utápěl v polodepresích, takže jsem byla ráda, že jsem měla nějakou funkci a mohla něco dělat,” dodala Debbi, která kvůli pandemickým opatřením čelila psychickým problémům.

Fanoušci se ale mají přece jen na co těšit. Debbi má plány do budoucna totiž jasné: “Vydat pěknou písničku a aby byla úspěšná!” Další song vydá pravděpodobně již v červnu. A není to jediná dobrá zpráva.

Debbi se na svém Instagramu totiž nedávno pochlubila také další radostnou novinkou. Přidala fotku zásnubního prstýnku s popiskem "Bude svatba!"

Přípravy jsou v plném proudu. “Máme vše až na oblečení, což začíná být poměrně na hraně časově. Ale datum, místo nebo oddávající, prostě základ, máme," prozradila Debbi, která se už nedočkavě těší na svůj den D.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy