Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Dara Rolins o těhotenství s Rytmusem! Z toho opravdu mrazí!

Dara by s Rytmusem chtěla miminko, ale moc jim to nejde.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins nedávno otevřela svou třináctou komnatu... Druhé těhotenství. Jak by zpěvačka vnímala neúspěch, když neotěhotní?

Zpěvačka Dara Rolins (44) byla minulý čtvrtek jednou z hvězd představení nové škody ve Stockholmu. Ve švédské metropoli se nečekaně svěřila s tím, jak to má se svojí rodinkou, Rytmusem (40) a dcerou Laurou.

Je to už mnoho let, co Dara se svým přítelem neustále mluví o tom, že by rádi měli miminko. Tou myšlenkou byli tenkrát tak nadšeni, že zkrátka pořád hlásili do světa, jak pracují na miminku. Bohužel se ani po mnoha pokusech nepodařilo Daře otěhotnět, a to musíme podotknout fakt, že zpěvačka žije velmi zdravým životním stylem. Cvičí jógu, zdravě jí, hlídá si cholesterol… jediné minus je v tom, že Dara tak moc vystupuje, že se leckdy vrací domů až nad ránem.

Co si budeme povídat, Daře už letos bude 45 let, a to není zrovna nejsnadnější čas na početí potomka. Alespoň z pohledu porodníků.

„Rizik, která se mohou vyskytnout, je mnoho. K vážným problémům patří například špatně uložená placenta nebo obrácená poloha plodu… Mateřství ve starším věku s sebou dále nese zvýšené riziko početí plodu postiženého genetickou vadou, nejčastěji Downovým syndromem. Pokud se udává, že se Downův syndrom vyskytuje u jednoho ze 600 až 800 živě narozených dětí, u žen nad 40 let riziko stoupá až na 1:30,“ uvedl přední gynekolog, profesor Pavel Calda.

A co na to říká sama zpěvačka?

“Já vše nechávám na přírodě a osudu, pokud to tak má být a nové dítě do naší rodiny přijde, budeme za to rádi. Pokud to tak nebude, budeme s tím smíření…,” odpověděla smířlivě zpěvačka pro deník Blesk.

Tak jako tak, láska s Patrikem Vrbovským (40) alias Rytmusem jí i po pěti letech vztahu jen vzkvétá a jejich vztah se zdá být skoro dokonalý.

Související články

Další články