Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Billie Eilish přemýšlela nad sebevraždou: Myslela jsem si, že se nedožiji sedmnácti

Zdroj: profimedia
+ Dalších 13 fotografií
deprese
Sláva je jako oheň, dobrý sluha, ale zlý pán. O tom se přesvědčila i mladičká zpěvačka Billie Eilish (18), na které se tíha popularity výrazně podepsala. Cítila se nešťastně a největší ranou bylo, když ji kvůli slávě opustili kamarádi. Uvažovala dokonce i nad tím, že spáchá sebevraždu.

Billie Eilish je kromě své hudby známá i tím, že se nebojí otevřeně hovořit o svém psychickém stavu. V show The Gayle King Grammy Special přiznala, že ačkoliv je její hudba úspěšná a sklízí za ni jednu cenu za druhou, sláva ji uvedla do depresí.

Největší kudlou do zad bylo pro mladičkou zpěvačku s Tourettovým syndromem to, že ji najednou začali opouštět dlouholetí přátelé. „V roce 2018 jsem byla velmi nešťastná. Jako bych se nemohla z ničeho radovat,“ řekla Billie. „Opravdu jsem si myslela, že se nedožiji sedmnáctých narozenin,“ přiznala.

Nejblíže strašlivému rozhodnutí byla během berlínské části svého turné. „Pamatuji si, že jsem brečela, protože jsem přemýšlela nad tím, že zemřu svýma vlastníma rukama,“ dodala zpěvačka, které se dnes už daří lépe.

Pomoc rodiny a terapie

Zpěvaččina matka Maggie Baird řekla, že celá rodina pomohla Billie k tomu, aby se cítila lépe. Turné rozplánovali tak, aby nebylo příliš náročné a aby během něj byl čas i na odpočinek a na schůzky s terapeutem.

Sebepoškozování

Pokud si Billie Eilish u svých fanoušků všimne jizev způsobených sebepoškozováním, nebojí se na ně promluvit. „Chytím je pevně za ramena a řeknu jim, aby na sebe dávali pozor a aby se sami k sobě chovali dobře. Aby nedělali další krok a neubližovali si ještě víc, protože to už by nikdy nemohli vzít zpět,“ přiznala zpěvačka.

Grammy

Billie svou hudbou těší miliony fanoušků po celém světě. I proto se dočkala celkem pěti cen Grammy, což z ní v jejím teenagerovském věku dělá rekordmanku. Není pochyb o tom, že zpěv i skládání ji baví a že s vhodným rozvrhem a terapiemi se cítí i jako slavná osobnost lépe.

Související články

Další články