Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Anna K bojující s rakovinou: Pro fanoušky má skvělé zprávy!

Anna K má konečně důvod k úsměvu!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Před osmi lety zpěvačka Anna K porazila rakovinu. Byl to boj, který sledovali všichni a ona ho zároveň využila jako kampaň pro prevenci. Tehdy se vyléčila a oddychla si. Jenomže na začátku června pro ni lékaři neměli dobré zprávy. Rakovina se vrátila.

Karcinom jí objevili při preventivní prohlídce. „Díky tomu, že jsem na ni šla, je má šance na uzdravení velká. A já se tedy hodlám rozhodně uzdravit. To mi můžete věřit!" vzkázala fanouškům. Naštěstí opravdu léčbě pomohlo to, že ji byl karcinom objeven včas!

Zpěvačka podstoupila léčení a nyní opět potěšila své fandy! „Tak a jsem doma! Nemám ani slov. Tolik lásky, podpory a síly. Krásných, dojemných a optimistických vzkazů jsem od vás všech dostala. Poslali jste mi tolik potřebné energie, že i díky vám všem je další těžký úkol na mé cestě k uzdravení zdolán!“ napsala fanouškům na sociální sítě. Zpěvačka se dočkala dalších nadšených reakcí a fanoušci mají radost, že je jí opět lépe.

„Když už jsem měla tu možnost si pár dnů po operaci poležet v krumlovské nemocnici, a popřemýšlet, jak vyjádřit právě vám, fanouškům svůj dík, za obrovskou podporu, dostala jsem nápad… Na jaře vám zahraju tři velké koncerty ,kde spolu oslavíme život a tak trochu Moje Světlo,“ dodala.

Anna K je prostě bojovnice! Snad už se jí zákeřná nemoc nikdy nevrátí!

Související články

Další články