Zpěvačka bojovala s rakovinou, dokonce dvakrát musela podstoupit mastektomii, která ji dostala na úplné dno. Necítila se jako žena, propadala stavům úzkosti a depresím. Teď už to naštěstí bere s nadhledem, a dokonce se rozhodla podpořit ženy, které si prochází stejnými útrapami jako ona. Nechala si udělat nová „dvojčata“ a ty teď i hrdě vystavila na sociální síti.

„Moje prsa byla vždy příliš velká. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budu mít správnou velikost. Je to neuvěřitelně úžasné, že se cítím stejně žensky jako předtím, možná i víc,“ prohlásila s nadšením po plastické operaci, kdy je se svým dekoltem konečně spokojená.

Jenže byly doby, kdy stavy paniky řešila léky a nedokázala si představit, že by se vše jednou vrátilo do starých kolejí.

„Trpěla jsem depresí, ale jen proto, že jsem brala léky na tištění bolesti. Nechtěla jsem je vůbec užívat, já totiž nemám ráda žádné léky, vůbec, ale tentokrát jsem musela a velmi vás to zatíží. Byla to totiž bolest, ze které jsem málem zešílela. Na to jsem nebyla absolutně připravená,“ řekla zpěvačka magazínu Hello! v roce 2014.

Anastacii poprvé rakovinu zjistili v roce 2003. Nemoc se jí pak po deseti letech vrátila. Naštěstí vše dobře dopadlo, umělkyně je konečně zdravá a ještě k tomu s dekoltem, o kterém se jí ani nezdálo.