Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Adele si vyšla do parku se svým synem: Podívejte se na úplně první fotografii malého Angela

Adele svého syna Angela poprvé neskrývala.

Populární zpěvačka Adele (25) už před osmi měsíci přivedla na svět syna Angela. Jeho obličej ale úzkostlivě před médii chránila a ani profesionálním paparazziům se nepodařilo jeho obličej zvěčnit.

Až teď, když se britská ikona s neuvěřitelným hlasem vydala do zoologické zahrady v newyorském Central Parku, podařilo se jednomu z fotografů slavné dítě zachytit. Zpěvačka si procházku užívala spolu s přáteli a zřejmě už přestala tolik kontrolovat, kdo ji zrovna pozoruje.

Adele a její rodina strávily několik posledních měsíců v přímořském městě Brighton v Anglii. „Nikdy jsem netušila, že budu tak šťastná. Simon je ideální partner a Angelo je náš život,“ uvedla pro US Weekly držitelka ceny Grammy.

Podle některých zdrojů Adele plánuje se svým partnerem Simonem Koneckim tajnou svatbu. „Zřejmě proběhne právě v Brightonu. Adele už si vybírá šaty, ve kterých chce vypadat velmi žensky. Má ráda romantické detaily,“ dodal informátor.

Mohlo by vás zajímat

Další články