Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zpěvačce z The Voice zemřel otec! Tohle Adela Husárová o své bolesti řekla…

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Tragický příběh
Soutěžící z pěvecké show The Voice Adela Husárová (26) si neprožila zrovna nejšťastnější dětství a dodnes má v srdci bolestivou vzpomínku. Zemřel jí otec. Sama eXtra.cz přiznala, že když zpívá pomalejší a citlivější skladbu, na svého milovaného otce si vzpomene. Co se ale před 14 lety stalo? O nešťastné události, při které přišla o člena rodiny, promluvila...

Přijít o rodiče je vždy bolestivá tragédie. Adela o svého tatínka přišla před 14 lety. A i když se vyhýbá tomu, aby smrt jejího otce někdo spojoval s její účastí v soutěži, sama v koutku duše na něj při svých vystoupeních často vzpomíná.

„Je to už dlouho. Tatínek jel na kole a stala se mu nehoda, kdy se s kolem převrátil. Náraz byl silný a otec při té nehodě zemřel. Nešlo o cizí zavinění, ale o nešťastnou událost,“ svěřila svůj příběh eXtra.cz Adela. Do soutěže se přihlásila sama a věří, že hlasově má divákům rozhodně co nabídnout.

„The Voice je pro mě příležitostí, jak se stát sólovou zpěvačkou. Hrozně si to užívám. Při prvním kole jsem měla velkou trému, ale už to ze mě odešlo. Teď se cítím dobře,“ dodala Adela, která žije v Bratislavě.

A jak si v nadcházejícím nedělním kole stála? To ukáže nedělní díl, který diváci mohou sledovat ve večerních hodinách na stanici TV Nova.

Související články

Další články