Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zpěvačce Pink vyšel pozitivní test na koronavirus, na boj s nemocí věnuje milion dolarů

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
boj s nákazou
Onemocnění COVID-19 se nevyhýbá ani slavným... Důkazem toho je mnoho slavných tváří, mezi nimi aktuálně americká zpěvačka Pink. V pátek do médií uvedla, že byla před dvěma týdny pozitivně testována, mezitím se ale uzdravila. Na boj s nákazou věnuje milion dolarů (v přepočtu 25,7 milionu korun - pozn red.).

„Před dvěma týdny jsme spolu s mým tříletým synem Jamesonem vykazovali příznaky nemoci COVID-19. Naštěstí měl náš lékař přístup k testům, rychle jednal a mně vyšel test pozitivně,“ napsala zpěvačka na I"":https://www.extra.cz/…ynanstagramu a pokračovala: „Má rodina se tou dobou už uchýlila domů a z domu jsme nevycházeli po dobu dvou týdnů, jak nám nařídil doktor. Před pár dny jsme test podstoupili znovu a bohudík vyšel negativně,“ upřesnila světově uznávaná pěvecká hvězda.

Vyzvala vládu

Díky své obrovské fanouškovské základně Pink vyzvala, aby bylo testování na koronavirus prováděno zdarma. A zejména bylo pro všechny dostupnější, což bere osobně prozatím jako velké selhání vlády.

Dále uvedla, že přispěje sumou milion dolarů na řešení situace. Není to poprvé, kdy se zpěvačka rozhodla přispět ze svého v době krize. Začátkem ledna slíbila dát částku půl milionu dolarů (téměř 11,4 milionu korun – pozn red.) na pomoc s likvidací tragických lesních požárů, které zpustošily části Austrálie.

Související články

Další články