Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zpěvačce Nicki Minaj zabili otce: Milovaný tatínek zemřel při hororové nehodě

Zpěvačce Nicki Minaj zabili otce: Milovaný tatínek zemřel při hororové nehodě
Zdroj: Profimedia.cz
smrt
Rapperka Nicki Minaj (38) truchlí pro svého milovaného otce, který zemřel v pátek za strašlivých okolností. Při přecházení silnice v New Yorku ho srazil neznámý řidič, který z místa nehody okamžitě ujel. Policie po pachateli pátrá a podle deníku Mirror potvrdila, že obětí se stal 64letý Robert Maraj.

Hororová nehoda se odehrála v pátek v New Yorku. Robert Maraj přecházel silnici, když se zničehonic vyřítilo auto, jehož řidič ho srazil. Z vozidla nevystoupil, ba naopak z místa okamžitě ujel. Policie po něm nyní intenzivně pátrá a žádá o pomoc veřejnost.

Řidič ujel tak rychle, že očití svědci si vůz pořádně neprohlédli a proto nemohli podat dostatek informací. Bylo potvrzeno, že obětí nehody se stal Robert Maraj, tedy otec známé zpěvačky, kontroverzní rapperky Nicki Minaj. Ta vystupuje pod pseudonymem, její skutečné jméno je Onika Tanya Maraj.

Nicki Minaj se k nehodě prozatím nevyjádřila, její manažer ale smutnou informaci potvrdil. Policie nadále uvedla, že její otec nebyl na místě mrtvý a po nehodě byl v kritickém stavu převezen do nemocnice, kde bohužel po několika hodinách zemřel.

Rodinné prokletí

Rodina kontroverzní rapperky se v nepříjemných situacích nachází poměrně často. Sama Minaj se provdala za za usvědčeného vraha a její bratr byl odsouzen na 25 let ve vězení poté, co bylo prokázáno, že sexuálně obtěžoval svou nevlastní dceru.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy