Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zpátky spolu? Sámer Issa se opět objevil po boku své bývalé přítelkyně Julie

Sámer Issa se opět ukázal po boku bývalé přítelkyně Julie.
Zdroj: Hermina
+ Dalších 6 fotografií
Stará láska

Sámer Issa (36) se opět objevil po boku své bývalé lásky Julie Šulcové (23). Ačkoli jejich vztah vypadal velmi nadějně, pár neustál delší odloučení a začátkem letošního roku hlásili rozchod. Nyní ale zase zazářili po svém boku! Julie se tím pochlubila na sociálních sítích.

Sámer Issa vypadal vedle Julie velmi spokojeně. Mladá kráska mu vyléčila zlomené srdce po rozchodu se starší přítelkyní Pavlou, se kterou Sámer tvořil pár dva roky.
Ani vztah s mladinkou Julií ale neměl dlouhého trvání. Ačkoli vypadal nadějně, dvojice nezvládla delší odloučení. Julie vyrazila na pracovní cestu do Dubaje, tam si ale její srdce získal podnikatel italského původu Abyan.

Společná fotografie

Zdá se, že dvojice tuto situaci obstála a zůstali nadále alespoň přáteli. Julie je nyní zpátky v Česku a včera se společně se Sámerem objevili na veřejnosti.
Po svém boku vyrazili na módní přehlídku návrhářky Debbie Brown, kde se Sámer dokonce zhostil role modela. Julie ho poctivě podporovala a pyšně se jím pochlubila na storíčku svého Instagramu.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy