Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zpátky doma: Gábina Soukalová se vrátila z porodnice

Zdroj: Se souhlasem Gabriely Soukalové
Instanews

Gábina Soukalová (31) se konečně dočkala propuštění z porodnice. Maminka si teď může malou Izabelku užívat plnými doušky v klidu domova. Lela Ceterová (31) se pochlubila fotkou s Lilinkou. Herečka Alice Bendová (47) rapidně hubne a Nikol Leitgeb (34) to roztočila na pláži v Malaze. Jsou tu Instanews.

Gábina Soukalová propuštěna domů

Novopečenou maminku Gabrielu Soukalovou (31) propustili z porodnice. "Museli jsme si tu památnou chvíli zdokumentovat," napsala Gabča pod snímek. Kromě toho dodala, že je vděčná, že v hořovické porodnici vše dobře dopadlo a porod se obešel bez komplikací.

Lela Ceterová s Lilinkou

Těhulka Lela Ceterová (31) se pochlubila fotkou s Lilinkou. "Miluji to svoje malé děvčátko. Být mámou je ta nejlepší věc v životě," rozplývala se blondýnka.

Sportovkyně Alice Bendová

Herečka Alice Bendová (47) rapidně zhubla, může za to běh. "Dneska mám v plánu 13 kilometrů, jestli mi neupadnou hnáty," pochlubila se Alice s tím, že se dokopává i k cvičení břicha. Sportu zdar!

Stehýnka Nikol Leitgeb

"Je to dobrý, podlamují se mu ze mě kolena," zavtipkovala herečka Nikol Leitgeb (34) ze španělské Cadares Costa v Malaze. Nikol se odvázala a zapózovala tak, že jí byly vidět šunčičky. Nutno dodat, že vypadá výborně.

Související články

Další články