Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zpátky do minulosti Kateřiny Kairy Hrachovcové: Z copaté dívky vyrostla éterická diva

Zpátky do minulosti Kateřiny Kairy Hrachovcové: Z copaté dívky vyrostla éterická diva
Zdroj: Kateřina Hrachovcová archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Kateřina Kaira Hrachovcová (45) v posledních letech změnila nejenom image, ale také přístup k životu. Právě díky novému životnímu stylu vypadá herečka před padesátkou naprosto fantasticky a postavu by jí mohly závidět i slečny o dvacet let mladší. Sympatická Kaira je na sociálních sítích velmi aktivní a nedávno zveřejnila archivní snímky z doby, kdy poprvé stanula na divadelních prknech.

Kateřina Hrachovcová, která si od určité doby přidala do svého původního jména Kaira, před lety kompletně zpřeházela svůj život, začala se více věnovat sama sobě. Od té chvíle herečka jenom kvete.

Hrachovcová se proslavila především rolí Simony v seriálu Život na zámku a na sociálních sítích před nedávnem zavzpomínala na dobu dávno minulou, kdy byla ještě mladá dívka s culíky a rozkošnými baculatými tvářemi.

"Můj první divadelní rok. Angažmá v divadle J. K. Tyla v Plzni," napsala umělkyně a herečka k sérii fotek z mládí, na kterých vypadá jako roztomilá holčička. "Takhle si vás, Kačenko, pamatuji. Jste pořád krásná," rozplývají se fanoušci pod fotkami.

Herečka prozatím nemá žádné potomky, ale pro své nejbližší a přátele by se rozdala. Kromě herectví se věnuje malování a oddává se přírodě. Díky novému životnímu stylu, který si udržuje již pár let, vypadá lépe než kdejaké dvacetileté dívky.

Kateřina Hrachovcová je zkrátka inspirací pro všechny. Pokud vás zajímá, jak tahle éterická diva vypadala v mládí, podívejte se do galerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy