Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zpátky do minulosti Agáty Prachařové: Z nevkusné dračice klidnou mámou

+ Dalších 25 fotografií
Velká galerie
Žádná jiná účastnice České Miss nedokázala využít svého potenciálu natolik, jako právě Agáta Prachařová (34). Někdo by se možná mohl ohánět tím, že je to dcera známé herečky Veroniky Žilkové (57), ale pravda je taková, že svoji pověst divoké party holky, která se umístila na třetím místě v tehdy prestižní České Miss, si vydobyla Agáta úplně sama. Podívejte se na to, jak s ní šel čas.

Agáta Prachařová (34) se už od malička objevovala v reklamách a krátkých spotech. Zlom nastal v roce 2005, kdy se tehdy ještě jako Agáta Hanychová přihlásila do České Miss. V té době byla Česká Miss ještě považována za velmi prestižní soutěž krásy.

Kudrnatá Agáta dokázala vybojovat třetí místo a pokaždé, když se někdo ohradil tím, že jí to jistě koupila její máma Veronika Žilková, jen s úsměvem odvětila, že kdyby tomu tak bylo, jistě by jí koupila první místo a ne třetí.

Od výhry v Miss se Agáta dostala do povědomí lidí, ale moc dobře věděla, že nesmí zůstat na místě. Všichni moc dobře víme, jaký osud mají téměř všechny Missky. První rok je kolem nich neskutečný šrumec a za dva roky si ani nevzpomenete na jejich příjmení.

Agáta začala vymetat jeden večírek za druhým a plnila bulvární plátky. Moc dobře věděla, co dělá a jak to má dělat, aby byla vidět. A samozřejmě, že její osoba neunikla ani pořádným chlapům.

Agátě prošla postelí spousta zvučných jmen jako Jaromír Jágr (47), Jiří Hudler, Jan Charouz, Robert Hájek, Sámer Issa (33), Mirek Dopita, se kterým má syna Kryšpína, Jakub Prachař (35) s nímž ještě nedávno válčila a vypadalo to na rozvod, ale jak se zdá, tak rodina a láska opět zase všechno stmelila.

Po bouřlivém období, kdy už Agátu nebavilo jen tak chodit na večírky, si jako jedna z mála českých celebrit mohla dovolit nechat platit za to, že se vůbec na nějaké akci ukáže. V současné době není už po ztřeštěné Agátě, která vypije, na co přijde, ani památky.

Nyní je Agáta za vzornou mámu dvou dětí, která sice občas zazlobí, ale rozhodně nepředvádí takový tyátr jako kdysi. Co myslíte, je to škoda? Nebo už má na klidné období svůj věk?

Mohlo by vás zajímat

Další články