Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpackaná romantika v Prostřenu: Po jídle požádal přítelkyni o ruku na parkovišti!

V pořadu Prostřeno! se už udály všelijaké bizarní události. Lidé si nadávali, dělali si naschvály, neuměli správně vyslovit základní jídla a zbytečně se shazovali. Dokonce se do jedné série vložil i Kazma a o najatém ajťákovi Karlovi se psalo dva týdny. Teď ale nastal v kuchtícím pořadu čas na lásku. Mladý Jarda požádá velmi neobratně svou přítelkyni o ruku.

Je tohle sen každé české hospodyňky? Sympatický Jaroslav Kolář (22) žije s přítelkyní Terezou a jejím synem Tadeášem v Kutné Hoře ve 2+1. Má základní vzdělání, pracoval jako pizzař, nyní se živí jako řidič. Rád vaří, proto ho přátelé přihlásili do pořadu. Jenomže tento díl bude mít velký přesah.

Zamilovaný Jaroslav chystá pro svou dívku romantické překvapení. Pro hosty navaří originální a lehké menu, ale ten pravý dezert přijde až na závěr. V rámci volné zábavy vezme Jarda své hosty a přítelkyni na parkoviště. Tam mezi odpadky poklekne a požádá svou milovanou o ruku. Ta nadšeně souhlasí. Jarda zaklapne krabičku s prstýnkem a vrhne se na ni tak, že ji málem shodí na zem.

Přítomné dámy by si představovaly větší romantiku, ale Jardova čerstvá snoubenka je šťastná a spokojená. A to je nejdůležitější. A to i přes to, že roztržitý Jaroslav upustí prstýnek předtím, než jí ho poprvé navleče na prsteníček, a musí ho hledat na zemi.

Tak snad mladému páru přinesou zásnuby v Prostřenu štěstí!

Související články

Další články