Chtěla mít jen krásná prsa, protože kojila dvě děti. Místo toho lituje, že na operaci vůbec šla. Augmentace dopadla fatálně a žena se teď stydí ukázat i svému manželovi. Tři měsíce po operaci její prsa nevypadala tak, jak by měla. Byla nerovnoměrná a prsní dvorce jinak veliké.

„Myslela jsem si, že po operaci budu šťastná a nebudu mít už škaredá povislá prsa. Místo toho ale nastoupila jiná noční můra a je ještě horší, než byla ta předtím. Moje prsa jsou odporná! Vidím, kde přesně se implantáty nacházejí. Bohužel se pohybují na místa, kde by vůbec neměly být, a navíc se mi strašně rozestoupily strie,“ řekla Kayla.

Žena je ze všeho nešťastná a nikdy by ji nenapadlo, že to všechno dopadne takhle. Dokonce se ani nemůže vysvléct před svým manželem, protože se před ním stydí. Po konzultaci s jiným plastickým chirurgem zjistila, že operatér udělal hned několik chyb. Náprava bude stát padesát tisíc, ale výsledek není zaručený. Nejdřív si na to ale musí našetřit peníze. "Cítím se teď strašně a hrozně se za své tělo stydím. Nemohu se svléknout,“ dodala. Aby toho nebylo málo, začaly ji trápit bolesti. Když jde, tak cítí, jak se implantáty pohybují.

"Když na sobě mám tílko s výstřihem, je vidět, jak jsou prsa asymetrická a jak jsou zjizvená,“ vysvětluje Kayla. Manžel se ji ale snaží podpořit. Díky němu se prý žena zatím nezhroutila. "Probrečela jsem opravdu hodně nocí. Přála jsem si jen normální ňadra a místo toho mám tuhle odpornost,“ řekla. Navíc se chystá zažalovat lékaře, který ji operoval.