Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufáte nad výpadkem Googlu a YouTube? Tak to je večer na dvě věci!

Co se to ve světě internetu děje?
Zdroj: Profimedia
Přes dvě hodiny nefungovaly ve střední Evropě servery Googlu, pod které spadá například i YouTube. Podle některých doposud neověřených informací se mohlo jednat o útok obřího rozsahu, někteří uživatelé se už bojí konce světa. Jiní zase nevědí, co si počít s načatým večerem. Vlastně zbývají jenom dvě možnosti, co v této extrémně náročné situaci dělat.

Dne 22. 11. 2016 se přepsaly dějiny internetu. Server Google hlásil několik hodin výpadek a intenzivně se pracovalo na jeho obnovení. Co se ale dá během takových kritických okamžiků dělat?

1. Povídejte si spolu

Ano, zní to podivně. Ale nebojte se. Zkuste si najít na večer nějakou opravdovou osobu na povídání. Je to jako přes Skype, ale bez počítače. Nebo Whatsapp, ale místo prstů na psaní zpráv používáte ústa a mluvíte. Určitě se vám to zalíbí!

2. Sex

Pokud jste ve vztahu, tak je to jednoduché. Večer můžete strávit spolu v posteli. Porno podle posledních informací funguje, takže si už tak příjemnou aktivitu můžete ještě zpestřit. Pokud jste sami, je to složitější. Zkuste zavolat nabíječovi nebo bývalé přítelkyni. Určitě se budou divit, že se ozýváte i v době, kdy máte méně, než jedno promile v sobě.

Víc aktivit nás momentálně nenapadá. Pokud na něco kloudného přijdete, napište nám do komentářů!

Související články

Další články