Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalý zachránce týraných žen Zdeněk Macura a poblázněná Regina z VyVolených spolu nejspíše pečou! Takhle vypadalo jejich bizarní rande!

Tohle je opravdu bizarní páreček!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 29 fotografií
A je to tady! Od skončení show Prostřeno, kde se seznámili Zdeněk Macura a Regina Holásková, se poprvé ukázali spolu na veřejnosti. Tahle dvojice si vyšla pěkně zrána na romantickou procházku kolem Brněnské přehrady. Regina vzala s sebou i svého poníka. Co tihle dva spolu mají?

Dvě nejbizarnější postavičky českého šoubyznysu, Reginu Holáskovou a Zdeňka Macuru (42), nečekaně spojila kulinářská show Prostřeno. Zdeněk našel zalíbení v excentrické Regině, která je patronkou všech zvířátek na světě a bojuje za jejich práva.

Už během natáčení to mezi nimi pěkně jiskřilo. Zdenda se vůbec netajil tím, že mu je Regina velmi sympatická a nebránil by se bližšímu kontaktu.

NeVyVolená Regina byla ve svých vyjádřeních na Macuru trošku zdrženlivější. Podotkla jenom něco ve smyslu, že jí je jeho přítomnost velmi příjemná, a kdyby se pokoušel o takový kontakt nějaký jiný chlap než Zdeněk, klidně by mu jednu natáhla.

Po skončení soutěže se ani jeden nechtěli vyjadřovat ke svému údajnému vztahu. Až dnes Zdeněk zveřejnil na sociálních sítích fotku, kde je s Reginou na ranní procházce u Brněnské přehrady spolu s jejím poníkem.

Evidentně měla tahle dvojice rande, takže jejich pokus o vztah pokračuje i po skončení soutěže. Každopádně nikdo určitě nedoufal, že by mezi touhle dvojicí mohlo někdy něco vzniknout.

Ale vypadá to, že tihle dva nás ještě překvapí. Tak uvidíme, co z jejich společného soužití vzejde.

Související články

Další články