Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zoufalý vzkaz Moniky Binias. Není to tak, jak bych si přála, řekla výmluvně o Charlotte

Charlotte Štiková promluvila o svém dětství.
Zdroj: Profimedia/Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
rodina

Monika Binias prožívá bolestivé období. S dcerou Ornellou je na nože již několik let a růžové to není ani s její druhorozenou Charlotte. V souvislosti s ní se v poslední době hojně hovořilo o drogové závislosti. Monice zbyly jen oči pro pláč a na sociální sítě přidala archivní snímek, na němž bylo ještě vše v pořádku. 

Monika Binias má se svými dcerami jen samé trápení. Zatímco s Ornellou přerušila kontakt před několika lety a nemohou si přijít na jméno, v souvislosti se Charlotte se v poslední době hovořilo o drogové závislosti. Dvojnásobná maminka zavzpomínala na sociálních sítích na staré dobré časy a posteskla si, že by si moc přála, aby vše opět bylo jako dřív.


"S Charlly... Krásný časy. Vše je jinak a není to tak, jak bych si přála a v co jsem doufala," napsala smutně Monika k fotografii, kde drží malou Charlotte za ruku. Nutno podotknout, že Binias byla v té době nesmírná kočka. Sledující si všimli i jedné nápadné podobnosti. "To není možné. Vy vypadáte jako Ivana Trump!" nadhodila Michaela a ostatní souhlasili.

Doporučené video: Monika Binias v pořadu eXtra Host.


Binias musela přihlížet, jak dcera Charlotte padá na dno

Monika v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že mladší dcera Charlotte padla na totální dno a odmítá si nechat pomoci. Blondýnce tak nezbývá nic jiného než přihlížet. "Bohužel, jsou v tom drogy. Já se bojím, že mi z toho pukne srdce. Nejtěžší je to právě pro vás, protože ti lidé v tom žijí, jsou nespolehliví. Myslím si, že má dobré a špatné období. Žila s člověkem, který ji shazoval pořád dolů. Ona musí chtít sama, vy se můžete pouze modlit," řekla zlomeně.


Binias se pokouší udržet se svou dcerou kontakt, z druhé strany ovšem zájem nepřichází a Charlotte komunikuje pouze málokdy. "V kontaktu je jenom se mnou, ale je to těžké. Když je na zemi, na dně, tak se z toho těžko zvedá. Já jsem ale rozhodnutá to nevzdat. Trápí mě to úplně každý den. Z dvaceti volání vám to vezme jednou," uvedla v témže rozhovoru.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy