Lukáš Rosol poskytl velký rozhovor Blesku a popsal, jak bojuje o svou rodinu. Míšu chce zpátky, ale ona se tomu brání. Rosol nechápe, proč Ochotská rozvrací rodinu, která by mohla hezky fungovat. Co Rosol (31) v rozhovoru říká? Vybíráme to nejdůležitější.

Rosol uvedl, že je sportovec, který vydělává obrovské peníze. Tenisem získal do rodinné kasy 100 milionů korun. Když ale přijel z turnaje, tak doma necítil oporu a podporu.

Míša prý problémy řešit nechtěla. „Potřebovala stále pomoc rodičů. S problémy utíkala za rodiči,“ říká bez příkras Rosol.

Nyní to skoro vypadá, že mu Míša odmítá půjčovat syna Andrého. „Já ho chci vidět často, jenže zase jsem byl v cizině na turnajích, pak byl André nemocný, tak jsem ho několik týdnů neviděl,“ zoufá si smutný tenista.

Rosol prý chce vztah slepit. Za sebe do toho jde. „Míša spíše nechce. Podle mě jí to takhle vyhovuje. Je mi to líto kvůli malýmu,“ posteskl si Rosol. Uvědomuje si, že by mohli být zase krásná rodina. Ale Míša musí chtít. Zatím to bohužel vypadá, že se rozhlíží jiným směrem. A taky chodí na kafíčka s Tomášem Ujfalušim a je ráda středem pozornosti.

Anetou Znamenáčkovou Rosol už vztah dávno ukončil. Jeho myšlenky směřují pouze k rodině a na tenis. Jenže ani na kurtu se nemůže soustředit. Pořád myslí jen na Ochotskou. Moc by si přál, aby si Míša dala říct a zase byli všichni tři spolu šťastní.