Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zoufalý muž dostal kopačky před cestou kolem světa. Můžete s ním teď jet vy! Má to ale jeden háček

Zdroj: facebook.com

Za dobrotu na žebrotu. Sedmadvacetiletý Jordan Axani chtěl své přítelkyni letos na Vánoce nadělit cestu kolem světa Vše pečlivě naplánoval a v březnu zabookoval letenky. Během dvou týdnů se milenecký pár měl podívat do třech světadílů a do měst jako New York, Paříž, Bangkok nebo Praha.

Do dokonalého plánu se ale nakonec vloudila dost zásadní chybička. Jak už to v partnerských vztazích totiž někdy bývá, budoucí příjemkyně nákladného daru mu ještě před obdržením stačila dát kopačky.

Ani přesto se mladý Kanaďan nevzdává. Cesty se zúčastní tak jako tak a druhou letenku nabízí jakékoliv další ženě, a to prý bez nějakých postranních úmyslů. Vyvolená dokonce může dovolenkovat na vlastní pěst a spolu se můžou vidět jenom v letadle. Jednoduše ale nechce, aby koupená letenka propadla.

Má to ale menší háček. Protože je dle jeho slov skoro nemožné přepsat jméno na zakoupeném lístku, náhradní parťačka na cestu se musí jmenovat stejně jako jeho ex.

Pokud se tedy úplnou náhodou jmenujete Elizabeth Gallagher a úplnou náhodou máte i kanadské občanství - protože i takové ženy se mezi našimi čtenářkami samozřejmě můžou vyskytovat - neváhejte a muži se hned ozvěte!

Tenhle příběh si zaslouží pořádný happyend!

Související články

Další články