Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalý Macura hledá Ivetino krematorium a naléhavě vyzývá rodinu Bartošové: Nedopusťte, aby došlo ke kremaci! Proč?

Zdeněk Macura se za Ivetu rve i po její smrti.
Zdroj: archiv

Zdeněk Macura (39) opět zasahuje do případu sebevraždy Ivety Bartošové (†48). Domnívá se totiž, že vdovec Josef Rychtář (56) tolik spěchá na kremaci a pohřeb zpěvačky, aby se zahladily případné důkazy fyzického týrání. Tomu chce ovšem zapálený bojovník proti domácímu násilí tvrdě zamezit.

„Právě jsem dostal naléhavý hovor od člověka, který mě upozornil, že je velmi divné, jak Rychtář spěchá na kremaci Ivety včetně jejího oblečení. Jen to zamezí případnému zkoumání dalších věci. Dále mě ten člověk upozornil, že je velmi nepravděpodobné, že by žena skákala pod vlak, že ženy obvykle dělají sebevraždy jiným způsobem,“ vyjadřuje své pochybnosti o odchodu Bartošové Macura.

Dále Zdeněk vyzývá veřejnost, policii i rodinu Bartošové k tomu, aby byla zamezena kremace jejího těla. „Moc prosím všechna média, aby na to okamžitě upozornila veřejnost a také kontaktovala rodinu Ivety, aby k žádné kremaci nedocházelo, a také aby kontaktovala policii, ať se za každou cenu kremaci zabrání. Prosím dejte mi vědět, u kterého krematoria je Iveta, abych tam mohl zajet a kremaci se snažit zabránit pomocí policie. Moc prosím, musíme teď jednat rychle!“ dodává plamenně stavitel paletových chaloupek na závěr. Jak tohle asi skončí?

Související články

Další články