Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zoufalství Jaromíra Soukupa: Padlý magnát přes mohutnou reklamu vůbec nikoho nezajímá

Jaromír Soukup na tom není vůbec dobře.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 136 fotografií
ZKLAMÁNÍ

Nový pořad kontroverzního někdejšího mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (55) by se při notné dávce jízlivosti mohl jmenovat Neštěstí Jaromíra Soukupa. Tak moc se snaží, než ho vypnou na TV Barrandov, zpropagovat svůj placený podcast, vypadá to, že nedělá ani nic jiného, jenže podle zjištění eXtra.cz to prakticky nikoho nezajímá.

Jaromír Soukup zaujal jen jednotky lidí

Proč měl vůbec Jaromír Soukup tolik pořadů na TV Barrandov? Byl o něj opravdu takový zájem, nebo jen chtěl naplnit svou touhu stát se moderátorem? Poslední dění kolem něj vyvolává otázky i pochybnosti.

Někdejší mediální magnát si totiž nedávno založil taky podcastový pořad na HeroHero s názvem Show Jaromíra Soukupa. Patrně to udělal po vzoru své expartnerky Agáty Hanychové, která tím vydělá kolem půl milionu měsíčně.

Zdá se, že hrozba brzkého vykopnutí z programu TV Barrandov, jež mu už podle všech indicií nepatří, třebaže sám tvrdil opak, ho vyděsila a tak se zkouší prosadit na platformě, kde by dokázal puzení po mediálním a diváckém zájmu ukojit i ten nejsebestřednější člověk.

Některé zlé jazyky, tedy lidé, kteří se Soukupem přišli na TVB pracovně do styku, tvrdí, že i on má být na obojím už vážně skoro „závislý“.

Jenže za 9 dní od chvíle, kdy jsme se jeho pořadu věnovali naposled, se počet předplatitelů Soukupova kanálu změnil jen naprosto žalostně: z původních 45 lidí zajímá nyní jeho vysílání nyní pouhopouhých 51 odběratelů.


Marná snaha

A to pro propagaci své nové platformy pro vyjadřování názorů dělá první poslední. Na svém Instagramu například dává jednu upoutávku za druhou, nebojí se používat ani takzvané clicbait ukázky, které naznačují, že přiznává, že to s jeho majetkem je nyní smutné.

Jenže ani příval příspěvků na podporu jeho show nemá žádný efekt. Jako by jeho názory za peníze téměř nikoho nezajímaly.

Mimochodem: Agátě za týden čísla také nevzrostla, spíš klesla, ale pořád má s Ornellou přes 6,3 tisíce předplatitelů, takže jde o úplně jinou ligu. Jaromír by je se svým současným tempem nedohnal ani za dvacet let.

Doporučené video: Jaromír Soukup u soudu:


Tohle by ego nejednoho člověka, navíc pokud by se cítil zhrzený po kopačkách od nyní v určitém oboru mnohem úspěšnější ex, nemuselo zvládnout… Ještě před rokem tvořili naoko idylický pár, dnes si Jaromír s Agátou nemohou přijít na jméno. Nedávno skončila soudní tahanice o Rozárku, kdy byla určena přesná pravidla střídavé péče. Nyní by snad alespoň na chvíli mohl v tomto ohledu nastat klid zbraní.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy