Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalství Emila Zajace z VyVolených dosáhlo vrcholu: Takhle krutě dopadl živořící horník

Emil Zajac se stále snaží těžit z toho, že byl v prvních VyVolených.
Zdroj: Facebook

Čtvrtá řada reality show VyVolení dala poslední příležitost Emilu Zajacovi (38) se ukázat v televizi, což bývalý horník využil jako několikadenní promo své one man show, o které i potom, co o ní Zajac mlel do kamery v přímém přenosu dvacetkrát za den, stále nikdo neví.

Jeden z našich čtenářů, který pravidelně sledoval osudy účastníků VyVolených, se zrovna procházel po kolonádě v Mariánských Lázních, kde se zahajovala lázeňská sezona, když ho do očí praštila postava Emila prodávajícího ledovou tříšť. To by rozhodně nebylo tak zajímavé jako to, že vedle stál pultík, kde si ti, co nepostihl Alzheimer a mají charitativní cítění, mohli za třicet korun koupit Emilovo „štěstíčko“.

Vzhledem k tomu, že se Emil rozvedl, s manželkou, kterou si tehdy bral v první řadě reality show, moc dobré vztahy nemá, fárání už dávno nemá budoucnost, Bakala ví víc, tak se toho štěstí kolem Zajace příliš nemotá a je dost možné, že v obálce nebude vůbec nic nebo třeba jen Emilovy staré podpis-karty z prvních VyVolených.

Související články

Další články