Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zoufalství Emila Zajace z VyVolených dosáhlo vrcholu: Takhle krutě dopadl živořící horník

Emil Zajac se stále snaží těžit z toho, že byl v prvních VyVolených.
+ Další fotografie

Čtvrtá řada reality show VyVolení dala poslední příležitost Emilu Zajacovi (38) se ukázat v televizi, což bývalý horník využil jako několikadenní promo své one man show, o které i potom, co o ní Zajac mlel do kamery v přímém přenosu dvacetkrát za den, stále nikdo neví.

Jeden z našich čtenářů, který pravidelně sledoval osudy účastníků VyVolených, se zrovna procházel po kolonádě v Mariánských Lázních, kde se zahajovala lázeňská sezona, když ho do očí praštila postava Emila prodávajícího ledovou tříšť. To by rozhodně nebylo tak zajímavé jako to, že vedle stál pultík, kde si ti, co nepostihl Alzheimer a mají charitativní cítění, mohli za třicet korun koupit Emilovo „štěstíčko“.

Vzhledem k tomu, že se Emil rozvedl, s manželkou, kterou si tehdy bral v první řadě reality show, moc dobré vztahy nemá, fárání už dávno nemá budoucnost, Bakala ví víc, tak se toho štěstí kolem Zajace příliš nemotá a je dost možné, že v obálce nebude vůbec nic nebo třeba jen Emilovy staré podpis-karty z prvních VyVolených.

Mohlo by vás zajímat

Další články