Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zoufalka si na tvář nechala vytetovat slavného zpěváka: Dopadlo to katastrofálně

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Trapas
Americká zpěvačka, kterou nikdo nezná, na sebe zoufale chtěla upoutat pozornost. Nechala si proto na tvář vytetovat obličej slavného zpěváka. Jenže ani on by nepoznal, že má jít o jeho podobiznu.

Kelsy Karter (24) je podprůměrná zpěvačka z Los Angeles. Takový americký Bohuš Matuš (45), v rádiích ji zkrátka příliš neuslyšíte. Aby si pro sebe ukradla aspoň pět minut slávy, nechala si potetovat obličej.

Na pravé tváři se jí měl po bolestivém zákroku zračit Harry Styles (24) z chlapecké skupiny One Direction. Jenže ejhle, celé se to moc nepovedlo. Vytetovaný obrázek připomíná spíš zmuchlaný toaleťák než britského lamače dívčích srdcí.

Sama Kelsy se k tomu staví tak, že chtěla Harrymu udělat radost a tetování má od ní k narozeninám. A tady narážíme na další problém. Kelsy a Harry nejsou kamarádi, dokonce se nikdy ani nepotkali. Styles o ní nemá ani ponětí, ale pozornost na sebe upoutala, takže cíl je splněn. Teď ještě našetřit na laser, aby nevypadala jako trubka.

Související články

Další články