Měla v sobě obrovský potenciál stát se hvězdou první velikosti, i když zrovna valná herečka to není. Ale měla čich na kasovní trháky, i když to byly věci, které mezi výkvět kinematografie nepatřily, kolikrát se jednalo o totální příběhové propádaky, které měly ale naštěstí velké promo a dokázaly vydělat prachy.

Ale Katherine Heigl (36), původní hvězda seriálu Chirurgové, si nadělala u filmu dost nepřátel, protože podle mnohých je to asi nejprotivnější celebrita, se kterou kdy měli tu čest. Katherine je rozmazlená, protivná, chodí pozdě, nic se jí nechce dělat, je arogantní vůči štábu, o jejím chování toho byly popsány a napsány už desítky stran.

Přestala proto dostávat role, ale aby to nebyl takový trapas, začala tomu říkat, že se jde teď věnovat sama sobě a už se nechce tolik obtěžovat hraním. Nakonec skončila tak, že už po ní ani pes neštěkne.

Kdyby nebylo sociálních sítí, zapomnělo by se na ni určitě. Katherine je ale pečlivě živí, jelikož ve skutečnosti je to celé jinak, ráda by zpět do velkého světa, ale to by musela od základů změnit přístup. Teď je ale moderní dávat na Twitter nebo Instagram svoje selfie bez make-upu. Dělá to každá, ať je modelka, herečka, zpěvačka nebo jen hvězdička toužící po pozornosti.

Je to totiž téměř vždy jistota, že se toho všichni chytnou.