Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalí Iva (18) a Marian (46): Vyhodili nás z bytu! Ze stresu přicházím o mléko

+ Další 3 fotografie
Pár z kontroverzního dílu Výměny manželek Iva (18) a Marian (46), které dělí velký věkový rozdíl, má po narození druhé dcery Anety velké problémy. Možná skončí na ulici... Nedávno se totiž přestěhovali a po 14 dnech jim majitelka řekla, aby se vystěhovali. Rodina se dvěma dětmi tak aktuálně má velké obavy o střechu nad hlavou.

Mysleli si, že budou mít v novém bytě krásný život. Jenže do nového, většího bytu se nastěhovali v době, kdy majitelka dělala rekonstrukci a slíbila, že vše bude dokončené a obyvatelné. To se ale nestalo… „Obrátili jsme se na majitelku, ale nedohodli jsme se. Koupili jsme nový záchod, protože ten musíme splachovat kýblem s vodou. Problémy jsou i v koupelně. Žijeme tam jako bezdomovci,“ prozradil na kameru eXtra.cz Marian a Iva souhlasně přikyvovala.

„Jsme ve stresu z toho, dokonce jsme majitelku byli udat i na policii. Iva přichází o mateřské mléko a nemůže skoro kojit,“ pokračoval Marian, kterého proslavila Výměna manželek. Co všechno o svém problému s bydlením prozradili? Na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články