Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalec z konkurzu American Idol: Nejenže neumí vůbec zpívat, ale ještě na veřejnosti masturbuje před dětmi

Jeho nedávný konkurz do soutěže American Idol byl celkem pekelná hrůza, ale to se nedá vůbec srovnávat s tím, co má tenhle muž za sebou. Sam Atherton, nesoudný umělec, se snažil ohromit porotu svým strašlivým zpěvem a vyvolal tím vášnivé diskuze všech diváků onoho večera, aniž by kdokoliv tušil, že tohle kvítko má za sebou daleko horší zločiny, než je praskání ušních bubínků všech, kdo jej v tu chvíli poslouchali.

Na mladíka totiž prasklo, že byl v roce 2010 zatčen za masturbaci na veřejnosti, ale co hůře, před dětmi. Atherton před čtyřmi lety zaparkoval svou zmrzlinovou dodávku před skupinkou dětí základní školy a dle očitého svědka tehdejší události „s intenzivním výrazem ve tváři pohyboval rukou rychle nahoru a dolů“. Když se pak muž přiblížil k dodávce, viděl mizerného pěvce, jak se ukájí před dětmi se staženými kalhotami, a zavolal policii.

Té Sam Atherton řekl, že ho něco šíleně svědilo na stehně a musel se podrbat. Za „drbání“ dostal dva roky podmíněně, ovšem zavřít by ho rychle měli znovu, a to bez odkladu. Ukájet se před dětmi je jistě hanebný zločin, ale stejně tak hanebné je chodit na pěvecké konkurzy bez jakéhokoliv talentu a děsit lidi svým zpěvem.

Související články

Další články