Michaela Ochotská (32) to nemá momentálně vůbec jednoduché. Po tom, co se odstěhovala se svým malým synem k rodičům, ji stíhá jedna rána za druhou. Nejdříve to totiž vypadalo, že Míša je v rozchodu za obětního beránka.

Krátce po jejím odstěhování vyplul na povrch románek Lukáše Rosola (31) a bývalé kamarádky Míši, fitness trenérky Anety Znamenáčkové. Pro Míšu to byla velká rána, protože se údajně o vztahu měla dozvědět z médií.

Vypadalo to jako velký podraz na chudáka Míšu, která se snažila udržet rodinu pohromadě. Anetu a Lukáše nachytali, jak spolu chodí na kafíčka, vodí se za ruce, a dokonce se měla fitness trenérka, která radila Míši v těhotenství, roztahovat ve společném domě Rosola a Ochotské.

Jenomže pak přišla krutá sprcha z kamarádových úst, který zná Lukáše Rosola již od malička. Ten prozradil, že Aneta byla jenom kamarádka s výhodami a na všem se dvojice domluvila ještě před tím, než Míša odešla.

„Ona odešla už v listopadu k rodičům do Nupak a na Vánoce do Bruntálu, i když to Lukáš nechtěl. Přesvědčoval ji, ať stráví svátky jako rodina. Ale ona to tak nechtěla. Prostě ho postavila před hotovou věc a nedala mu na vybranou,“ dodává Lukášův kamarád.

„Udělala ze sebe strašnou chudinku. O tomhle úletu se nedozvěděla z novin. Lukáš jí to řekl ještě před tím, než odjela. A ona mu říkala, že to chápe. Ostatně dohodli se na pauze. Pak se hodilo, že se do médií dostaly společné fotky s Anetou,“ říká na rovinu.

Lukáš Rosol se už s fitness trenérkou nestýká, a jak se zdá, Míša ucítila šanci, kterou se snaží využít. Na svém facebookovém profilu sdílí prapodivná motivační videa, která se svým obsahem podobají jejímu neúspěšnému vztahu s Rosolem.

Vystupuje v nich muž, který je své ženě nevěrný a chce jí sdělit, že ji opouští kvůli své nové lásce. Jediné, co mu v tom brání, je jejich milovaný syn. Není to rozhodně poprvé, co by Míša své pocity vyjadřovala pomocí citátů. Již v minulosti to vypadalo, jako by Lukášovi chtěla vzkázat pomocí veršů, co si o něm doopravdy myslí.

Míša by se možná mohla vykašlat na sdílení primitivních a nicneříkajících odkazů, které akorát ukazují, jak je zoufalá, a zkusit dělat něco mimo sociální sítě, pokud chce Lukáše opravdu zpět.