Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalé pátrání po Davídkovi (5): Jeho tatínek spáchal sebevraždu, policie se bojí nejhoršího

pátrání
Už pátý den bez výsledku probíhá v celém Polsku pátrání po ztraceném Dawidovi Žukowském, který minulou středu odešel z domova společně se svým otcem. Po několika hodinách našli policisté chlapcova otce mrtvého, po Dawidovi však není ani stopy. Policisté se obávají nejhoršího a žádají o pomoc veřejnost.

Do pátrací akce po ztraceném chlapci byly nasazeny stovky policistů, kteří prohledávali okolí jihozápadně od Varšavy, kde našli odstavené auto Dawidova otce. Ten podle zjištění policie ukončil svůj život skokem pod vlak. Chlapcovo zmizení nahlásila jeho matka, která s otcem žila odděleně.

Do pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, potápěči a mnoho dobrovolníků, zatím však bylo neúspěšné. Dawid je asi 110 centimetrů vysoký, má blonďaté vlasy. V době zmizení měl na sobě modrošedou mikinu, modré kalhoty a tenisky stejné barvy. Otec dítěte byl oblečen v černé bundě, tmavě modrých kalhotách, béžových botách a béžové košili s jasným límcem.

Související články

Další články