Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zoufalé divadlo na videu: Holka chytla šílený hysterák kvůli tomu, že nebude na Facebooku

Moderní člověk je sebevědomý jen do doby, než mu dojde baterka u mobilu. Jak pak dokážou někteří lidé vyvádět, na to se podívejte ve videu. Kromě té hysterky se soustřeďte i na její okolí. Vždyť on si jí nikdo nevšímá?!

Slyšet v městské hromadné dopravě tenhle usedavý, pomalu až srdcervoucí pláč, jeden by si myslel, že se stala šílená tragédie. Jenže chyba lávka, tahle slečna je jen hysterka, které se nestala žádná šílená věc, jen se jí vybila baterka a vypnul se jí mobil.

Video bylo natočené v Hongkongu a vzhledem k tomu, jak reagují, respektive nereagují spolucestující, by se dalo říct, že jsou na podobné výjevy tamní obyvatelé zřejmě zvyklí. Doba je zlá a závislost na moderních technologiích je strašná věc.

Na sociálních sítích podle webu MailOnline video okomentovalo už přes 140 tisíc lidí. Jedni se hysterce vysmívají, jiní chápou její potřebu být neustále online.

A co vy, na jak dlouho byste se vzdali mobil? Na hodinu? Den? Měsíc? Napište nám do diskuze pod článek.

Mohlo by vás zajímat

Další články