Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zoufalé české rodiny: Po těchto více než 20 dětech se pátrá už měsíce

Zoufalé české rodiny: Po těchto více než 20 dětech se pátrá už měsíce
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
pátrání
Každý nový den je pro rodiny pohřešovaných dětí noční můrou. Naděje na shledání s milovanými potomky, vnoučaty, či jinak příbuznými ratolestmi nejsou nijak vysoké, jen málokdo však přestal doufat. Dětí, po kterých je vyhlášeno pátrání, je spousta. Tohle jsou ty, které ještě nedovršily ani 15 let života.

Všichni milující rodiče se shodují na tom, že jejich největším strachem je přijít o dítě. Matky své ratolesti nosí 9 měsíců pod srdcem, otcové je rozmazlují a prarodiče se o vnoučata starají se stejnou láskou, s jakou se kdysi starali o jejich rodiče. Děti jsou radost, když ale zmizí, nastávají jejich rodinám ty nejhorší chvíle v životech.

Veřejnost se raduje, když se podaří pohřešované dítě nejen díky sdílení, ale především díky práci policistů najít živé a zdravé. Ne všem rodinám dětí v pátrání se však dostane takového štěstí hned a některé se ho bohužel nedočkají vůbec.

Podívejte se do galerie na děti, které se v Česku aktuálně pohřešují. Pokud máte o jejich pohybu jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu. Sdílejte, aby se tyto děti dostaly co nejdříve a hlavně v pořádku do svých domovů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy