Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zoufalá žena ustřihla svému milenci penis, ale to není vše! Čtěte, co děsivého ještě provedla a proč vlastně!

Na tohle je potřeba opravdu ostrých nůžek! (Ilustrační foto)

Tak tomu skutečně říkáme pravé domácí drama, které skončilo neuvěřitelnou tragédií. Yeung Ki (41) z Číny už nedokázala snášet teror svého bývalého ženatého milence Saida Zhou Hui (32) a skoncovala s ním jednou provždy. Opravdu děsivým způsobem.

Její mladší a ženatý milenec, učitel klavíru, ji opustil v době těhotenství, a to ještě poté, co mu půjčila nezanedbatelnou částku peněz. Snažil se svou milenku přesvědčit, aby šla na potrat, ale žena odmítla a porodila dceru.

Podle serveru South China Morning Post přišel Said Zhou Hui do jejího bytu a požadoval po ženě sex a další peníze, vydíral ji s tím, že pokud mu neposkytne 28 tisíc dolarů na nákup nového auta, zveřejní její nahé fotografie. Pak se na ženu vrhl a v bytě ji znásilnil, během domácí rvačky ještě zbil malou čtyřletou dceru.

Zoufalá žena už takovou míru násilí a vydírání nevydržela a připravila pro exmilence lest. Naoko se s ním udobřila a chtěla vše vyřešit, do polévky mu nasypala drogy, a když byl omámený, ustřihla mu nůžkami penis, spláchla ho do toalety a muže navíc ještě ubila k smrti kladivem. Tělo zabalila do prostěradla a zastlala do matrací, následující den odvedla svou dceru do centra sociální péče, kde se také k celému činu doznala.

Yeung Ki se nyní zodpovídá z vraždy před Nejvyšším soudem v Hongkongu, kde se obhajuje tím, že vše provedla jen v sebeobraně a navíc trpí depresemi.

Související články

Další články