Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zoufalá Veronika hází Martinovi klacky pod nohy: Rozvod nepodepíše a raději nastrčí dceru

+ Dalších 24 fotografií
U rodiny Maléřů to není v poslední době vůbec růžové. Nejmladší Filip jde do puberty a neustále vymýšlí situace, které by jeho rodičům co nejvíce znesnadnily život. Rozina ještě nedávno dělala rodičům jenom radost, ale od té doby, co si našla partnera Victora, to je s ní jenom samé trápení. Aby toho nebylo málo, tak Martin Maléř uhání svoji ženu Veroniku k podepsání rozvodu, se kterým ona rozhodně nesouhlasí.

Martina Maléř to nemá v poslední době vůbec jednoduché a už začíná být unaven tím, že je neustále ve všem problém. Z jedné strany ho tlačí k rozvodu jeho velká láska číšnice Šárka a ze strany druhé stojí neústupná Veronika, která rozvod za žádnou cenu nechce podepsat.

Kromě toho, že Martin stojí mezi dvěma osudovými ženami, tak jeho děti Rozina a Filip mu také nepřidávají příliš úsměvu na tváři. Filip prochází hodně krušnou pubertou a jeho neustálé problémy ve škole Martina už vysilují.

Aby toho nebylo málo, tak donedávna hodná a poslušná Rozina začíná vystrkovat růžky. Svoje rodiče postavila před hotovou věc s tím, že na vysokou školu vůbec nenastoupí a raději bude cestovat se svým přítelem Victorem, kterého si mimo jiné chce vzít někde na pláži.

Martina čeká setkání s Veronikou a marně si myslí, že se konečně dohodnou na rozvodu. O tom ale Veronika nechce ani slyšet. Svému manželovi dá jasně najevo, že s žádným rozvodem nemá počítat, a raději mu nastrčí problémy Roziny, ať je řeší.

Martin se zdá být klidný, ale každý pohár trpělivosti jednou přeteče. Co se stane? Jak dlouho si nechá Martin rozkazovat a kdy Veronice přestane trpět neustálé výmluvy?

Související články

Další články