Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zoufalá tanečnice Miraie Navrátila: Už mi nepište, ať chcípnu, prosí jeho fanoušky

Mirai Navrátil a Lernka Nora Návorková.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další fotografie
StarDance 2021

Drama v taneční show StarDance pokračuje. Poté, co musel kvůli pozitivnímu testu na koronavirus odstoupit ze soutěže zpěvák Mirai Navrátil, se na jeho taneční partnerku Lenku Noru Návorkovou sesypali na sociálních sítích fanoušci. Tanečnice totiž měla chytit koronavirus těsně před zpěvákem. Že měla pozitivní test na koronavirus, uvedla na svém instagramu.

Vždy usměvavá tanečnice Lenka Nora Návorková nezažívá zrovna nejpříjemnější období. Nemohla se zúčastnit již minulého kola StarDance, protože byla dle svých slov přepracovaná a bolela ji záda. Nakonec se však ukázalo, že byla covid pozitivní, což se měla dozvědět během sobotního večera, kdy Mirai Navrátil tančil s náhradní partnerkou Terezou Pruckovou, což uvedla na svém instagramovém účtu.

Nyní končí i zpěvák Mirai, protože v již jednom díle chyběl, a to kvůli karanténě. Nyní chybí podruhé kvůli pozitvnímu testu na koronavirus. „Zaplaťpánbůh jsem v podstatě bez příznaků, ale pravidla hry jsou daná a znamená to pro mě konec výletu, konec kapitoly zvané Stardance. Je mi to hrozně líto hlavně kvůli Vám, co jste nám fandili, prožívali to s náma a taky nás s Lenkou podrželi i v hodně krizových momentech,“ uvedl.

Naštvaní fanoušci

Poté, co se zdrcení fanoušci dozvěděli tuto zprávu, okamžitě si mnozí začali vybíjet vztek právě na Návorkové. Tanečnice vydala na Instagramu příspěvek, v němž poděkovala Mirai Navrátilovi i všem ostatním za podporu a zároveň se vyjádřila i k naštvaným fanouškům. „A ano, tahle doba je divná, ale je to tak. Tak mi, prosím, už nepište, ať chcípnu, že kvůli mně Mirai nepokračuje a podobný hnusy,” šokovala.

Pod tímto příspěvkem se ale našla hlavně slova podpory. „Hlavně se uzdravte, ty hnusy nečtěte a mějte dobrý pocit z toho, že jste něco dokázala, narozdíl od těch, co vám to píšou,” podpořil jí jeden z komentujících. „Dnes už opravdu nikdo nemá respekt, slušné vychování a ještě nemá nic na práci, než hejtit,” přidal se další uživatel.

Související články

Další články