Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalá slova maminky Týnuš Třešničkové: Sežehlo ji to od pasu nahoru!

Maminka Týnuš Třešničkové poprvé promluvila o dceřině popálení!
Zdroj: Instagram, reprofoto TV Nova
+ Dalších 64 fotografií
V nemocnici může popálená Týnuš Třešničková (22) strávit týdny, v horším případě i měsíce. Rodina trne hrůzou a doufá, že všechno dobře dopadne. Slavná youtuberka má popáleniny na 35 procentech těla. O tragédii teď poprvé promluvila i její maminka Helena Třešňáková.

„Když mi to řekla, nevěděla jsem, co se děje,“ líčí maminka Týnuš Třešničkové beznaděj, kterou prožívala, když se dozvěděla o tragickém zranění své milované dcery. Ta skončila před týdnem v plamenech ve vyhlášené restuaraci v tureckém Istanbulu.

„Byla jsem prostě v šoku. Zrovna jsem šla z práce, když mi zrovna zavolala. Pak jsem to všechno hledala na internetu,“ dodává Helena Třešňáková, která žije v Liberci, v rozhovoru pro TV Nova.

Popáleniny má Týnuš na 35 procentech těla, prodělala operaci a další zřejmě budou následovat. „Plameny ji zasáhly od pasu nahoru. Voláme si každý den, popisuje mi, jak probíhá léčba a jak se o ni starají. Prý se to každým dnem lepší. Má zasažený celý obličej, tělo víc, obličej o něco méně,“ prozradila Třešňáková.

K mamince Třešničkové, pro kterou je teď strach denním chlebem, se donesly i nenávistné komentáře, jichž kolují po sociálních sítích tisíce. „Bolí to a uráží mě to. Nemyslím si, že to pro ni bude konec. Podle mě ji to spíš ještě posílí, ona je bojovnice a určitě to bude všechno v pořádku,“ věří.

Týnuš Třešničková zatím zůstává v nemocnici v Istanbulu, kde leží i její přítel Viktor Hajíček. Ten měl o trochu víc štěstí, plameny ho zasáhly „jen“ na 15 procentech těla. Zůstává ve hvězdách, kdy jejich zdravotní stav dovolí přesun z Turecka zpátky domů.

Související články

Další články