Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zoufalá sexmašina Ania Lisewska se snaží vetřít do všech zemí světa, nikdo ji ale nechce a Polsko se za ni omlouvá!

Vesmírný kocúr Ania z Polska. Když budete souložit s posmrtnou maskou
Tutanchamona nebo s navoskovaným Leninem, vzbudí to ve vás stejné pocity.
Zdroj: eXtra.cz

Tahle kudlanka asi ještě pořád nepochopila, že jediný způsob, jak se do ní dostat, je zakopnout nechtěně na schodech a mít pekelně smolnou trajektorii přistání. Ania Lisewska (21) si pořád myslí, že jí muži ve světě utrhají ruce, respektive nohy, tak se snaží svůj smutný pokus osouložit co nejvíce mužů na planetě Zemi provést ve všech zemích, které na mapě kdy existovaly.

Na svém Facebooku rozjíždí další sexuální kampaň a mizernou angličtinou vyzývá Dány, Brity, Turky, Američany, Litevce, Řeky, Italy, prostě kohokoliv, kdo vás v tu chvíli napadne, aby jí napsali, zda má k nim přijet na kukačku. Pardon, na š*kačku.

Bohužel všichni jsou obdařeni darem vidění a raději trhnou rekord v samohaně pravačkou, než aby měli za tři kila jízdu svého života. Takže Anii říkají své jasné ne. Rozhodně, my bychom se taky nechtěli potápět do bazénu, kde má močit sto tisíc lidí.

Těžko říct, jestli Ania umí anglicky aspoň pozdravit nebo dělá, že to nevidí, a tvrdošíjně se cpe všude dál. Poláci jsou z jejího chování znechuceni a všechny prosí, aby tuhle šmudlu ignorovali, a zároveň se za ni omlouvají. Nedivíme se, pro katolickou zemi je veřejná prostituce za minimální cenu, za kterou nechodí ani holky od hranic, celkem hořká pilule. Jsme rádi, že aspoň někdo má rozum, neboť ze Slovenska nám chodí výhrůžné emaily od jejího fanouška, že se máme Anii omluvit.

Ne! Ta se má omlouvat nám, že chtěla zprznit naše muže! Naštěstí se našel jen jeden, který si teď zažívá svých 10 sekund slávy. Nadrženec Petr bude podle serveru Tn.cz pozvanou celebritou na jakousi diskotéku, kde o něj budou dívky hrát v tombole a vítězka si s ním zajde do restaurace na večeři. Pane jo! Kariéra jak blázen.

Související články

Další články