Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zoufalá Prima narychlo obvolává první VyVolené: Ti budou bez Vladka Dobrovodského. Co vzkázal z ilegality?

Pán Bůh s námi a zlé pryč, VyVolení se vracejí.

Stěžovatelé z produkční společnosti, kteří v šibeničním termínu šesti týdnů a prý pořádném chaosu připravují nové VyVolené, nám hlásí zajímavé pokusy Primy, která prý v zoufalém shánění VIP hostů do vily obvolává skoro celou první řadu VyVolených. Jako by jí nestačila blamáž, když vyšlo najevo, že omylem považovala za celebritu i Věru Patt (46).

„Makáme v hrozném časovém presu, do toho to má začít a my pořád neznáme ani vysílací čas. Stojkov (režisér Adrian Stojkov, pozn. aut) se pořád trochu pere s koncepcí a do toho se tu trochu děsíme toho, jak zatím vypadá předvýběr celebrit, které budou na různě dlouhý čas ve vile hostovat,“ řekl nám zdroj, jehož seznam „ksichtů“, které už Primě potvrdily, že se zúčastní, ověřujeme.

Jedno už ale jasné je. VyVolení budou bez své legendy – vítěze první řady Vladka Dobrovodského (34), kterého prý byl problém jen sehnat, natož s ním komunikovat.

„Obvolali jsme skoro polovinu první vily, druhá se nabízela sama. Hodně jsme stáli o Vladka, ale ten skučel něco o tom, že mu VyVolení zničili život a kdesi cosi. Zkoušeli jsme na něj ještě nějaké ukecávání, ale bude to bez něj, nemělo to smysl,“ dozvěděli jsme se ještě od zdroje s tím, že ani pár dnů před začátkem celé show není vůbec jasné, kdo z celebrit se v ní nakonec objeví.

Mohlo by vás zajímat

Další články