Modelka Nikol Moravcová (25) by ráda usedla do moderátorského křesla v některé z našich televizních stanic. Jenže podle aktuálních informací situace pro ni není moc příznivá. „Dostala jsem nabídku dělat módu v pořadu Sama doma, ale tu jsem odmítla,“ tvrdí Nikol. Pořad pro ženy na mateřské dovolené byl pro ni příliš usedlý a programovou skladbou nevyhovující.

Nikol byla totiž zvyklá dělat módu pro mladé a trendy lidi a vytvářet variace pro mamči, které ještě nesundaly svá poporodní kila, pro ni asi nebylo to pravé. Možná by ale nezaškodila trocha skromnosti, protože pak by se mohlo Moravcové stát to, co na komerční stanici FTV Prima. Tam má totiž modelka naprostou stopku a my v eXtra.cz víme, že mají reportérky VIP zpráv nařízeno se jí vyhýbat obloukem. Když jsme se našeho zdroje z ďábelského sídla na pražské Palmovce zeptali, proč zákaz stále trvá, dostalo se nám odpovědi: „Kdo to je Nikol Moravcová? Připomeňte mi, o koho se jedná?“ čímž nám bylo jasné, že se tahle blondýnka v této televizi jen tak neobjeví.

Naposledy moderovala Moravcová pořad na TV Pětka, která ale kvůli finančním potížím a problémy s jejím vlastníkem skončila. „Chtěla bych zas dělat něco podobného, teď ale pořád moderuji nějaké akce, tak se budu televizními nabídkami zabývat až na podzim,“ řekla nám Nikol a my jsme zvědaví, jestli s padajícím listím přijde i nějaká ta zajímavá nabídka.