Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zoufalá Miss Andrea Bezděková vyrazila na LOV! Přiveze si z Paříže nějakou HOKEJKU?!

Andrea si zajela na MS v hokeji zalovit...
Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
Stále nezadaná Andrea Bezděková vyrazila na lov! Pokud čekáte bar Kozička, tak jste teď výjimečně na omylu. Její plán má totiž "větší" grády!

Miss Andrea Bezděková pomalu, ale jistě dokralovala. A jak to tak bývá, přišlo na řadu vracení zapůjčených věcí, které při vítězství získala. To znamená, že Andrea se musí odstěhovat z pronajatého bytu v Praze, vrátit zapůjčené auto a tak bychom mohli pokračovat dál a dál.

Jelikož Andrea po svém vítězství moc veřejnost nezaujala a je spíše takovou méně výraznou dívkou v celé historii soutěže České Miss... cítí, že nastal bod zlomu. Je to, jako kdyby si v duchu říkala, buď, a nebo. Je nezadaná, modelingem nic moc nevydělává, a tak se musí holka otáčet. A co udělá pravá a nefalšovaná misska?

No přeci si to zamíří rovnou za těmi TOP SPORTOVCI! V Paříži momentálně probíhá MS v hokeji a v našem mužstvu je plno nezadaných hochů! Andrea ucítila příležitost, a tak vyrazila do Paříže na pár zápasů.

“Ať si říká, kdo chce, co chce, já těm našim klukům věřím,” napsala pod jednu svou fotku nadšená fanynka Bezděková.

Ta při své návštěvě Paříže nezapomněla na návštěvu nejznámějšího kabaretu světa Moulin Rouge. Show plná nahých těl a vášnivých tanečnic možná něco Andreu naučila. Tak co myslíte, zabodovala nakonec Andrea a zakotví u nějaké té hokejky

Související články

Další články