Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zoufalá matka kradla v Opavě výživu, aby nakrmila své dítě: Strážníci učinili dojemné gesto

Zdroj: archiv MP Opava
hrdinové
Supermarket v Opavě hlásil strážníkům městské policie, že došlo k zadržení zloděje. Když muži zákona přijeli na místo, zjistili, že oním zlodějem je plačící matka v nouzi, která kradla dětskou výživu, aby mohla nakrmit své dítě. Situaci vyřešili, jak nejlépe mohli, a vysloužili si tak veřejné poděkování od svého ředitele i uznání veřejnosti.

Strážníci vyjeli k oznámené krádeži v jednom z opavských supermarketů a po příjezdu na místo zjistili, že zlodějem je zoufalá matka v nouzi. Ta na jejich příjezd čekala se slzami v očích, v obchodě kradla dětskou výživu, aby mohla dát svému dítěti najíst.

„Strážníci MP Opava dnes prokázali, že umí skvěle zakročit, ale také, že mají srdce na pravém místě,“ uvedl na sociální síti ředitel městské policie Jiří Klein. „Vyjeli na běžnou, detektivem oznámenou krádež v jednom z Opavských řetězců. Na místě však nalezli plačící matku malého dítěte, která v obchodě odcizila potraviny pro dítě (Sunar, přesnídávky apod.). Mezi odcizené věci se jí však připletlo i víno,“ sdělil.

Vše, co žena odcizila, se vrátilo zpět do regálů v obchodu. Zoufalá matka se ke krádeži přiznala a hlídka jí udělila pokutu za krádež vína. „Následně se všichni tři strážníci složili a nakoupili pro její dítě nezbytné potraviny. Děkuji těmto třem mušketýrům za mimořádně citlivý a laskavý přístup k řešení věci. Jsem na Vás pyšný,“ dodal hrdý ředitel. Muži sklízejí chválu i od veřejnosti.

Související články

Další články