Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zoufalá Krainová: Kvůli sněhu nemůže ke svým dětem!

Simona Krainová
Zdroj: Facebook.com

Modelka Simona Krainová si dopřála ke svým čtyřicátým narozeninám dovolenou v Mexiku, kam odjela se svým manželem Karlem Vágnerem mladším (38) a kamarádem. Protože Simona zůstala poprvé bez dětí delší dobu (dovolená trvala deset dní), rozdělili se její fanoušci na dvě poloviny.

Jedna část chápe, že pro tak vytíženou ženu a matku je důležité si odpočinout od všech starostí a jenom relaxovat, další část modelku odsuzuje a nechápe, jak mohla opustit na dobu delší, než je jedna minuta, své syny, rok a půl starého Maxe a pětiměsíčního Bru­na.

Na své oficiální stránce na Facebooku si Krainová postěžovala, jak se jí cesta za milovanými dětmi zkomplikovala. „Evropa nás krásně přivítala, sníh nám zamíchal karty, zasekli jsme se v Kolíně n. R., nic nefunguje a totální chaos je tady. A to mi bylo líto, že jsem nevzala děti. Teď je mi spíš líto maminek, co tady bezradně čekají s miminkama v náručí… A co na to asi řekne tentokrát dětský psycholog?“ naráží kráska na zprávu v jednom deníku, kde její exotickou dovolenou bez dětí známý psycholog Jeroným Klimeš tvrdě odsoudil.

My v eXtra.cz jsme až na šéfredaktora všichni bezdětní, takže si na žádné soudy netroufáme! Naštěstí Simona a její parta zvolila záložní plán a domů ke svým dětem se vydali vlakem.

Související články

Další články