Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Zoufalá Katy Perry bere všechno, co se dá: Takhle laškovala v klubu s neznámým mladíkem

Co je to za neznámého pána?
+ Dalších 15 fotografií
Katy Perry si užívá dovolenou na italském ostrově Capri a po večerech rozhodně nesedí v hotelu. Šmrncovní zpěvačka se v místním klubu bavila s tímto neznámým fešákem. Že by se snad snažila navázat nový vztah, nebo se jedná jen o jednorázový úlet? Katy Perry je známá hlavně tím, že má na muže smůlu. Všichni od ní utíkají. Tak kde je chyba?

Americká zpěvačka Katy Perry (32) má snad úplně všechno až na jednu věc. Je krásná, bohatá a talentovaná. Jediné, na co má neustále smůlu jsou chlapi. Naposledy to vypadalo, že s hvězdou filmu Piráti z Karibiku, Orlandem Bloomem to bude vážné.

Ale bohužel jejich hodně žhavý románek skončil v únoru. A od té doby je Katy zas sama. Její smůla na chlapy je snad nekonečná. Že si není příliš jistá svým vzhledem, dává najevo dost jasně. Neustále totiž mění svou image.

Jednou je to trošku oplácanější černovláska s dlouhými vlasy a podruhé zase zvolí blonďatý sestřih na kluka. To jasně naznačuje fakt, že Katy Perry se stále ještě hledá. Momentálně si zpěvačka užívá dovolenou na italském ostrově Capri a rozhodně nemá nouzi o muže.

V jednom z místních klubů se seznámila s neznámým fešákem, který na ní mohl celý večer nechat oči. Teď je pouze otázka, zde se jedná o nepodstatný úlet, nebo o novou lásku. Hollywoodská diva už evidentně nechce být sama.

Mohlo by vás zajímat

Další články