Asi nejdražší zadnice na světě, hned po Jennifer Lopez, je ta královny reality show Kim Kardashian (34). Když už Kim ale zrovna neukazuje svoje naolejované půlky, zkouší zaujmout bradavkami.

Zálibou v upnutých modelech je Kim známá, vyniknou její křivky, které si hvězdička reality show tolik pěstuje, a běda tomu, kdo by jí chtěl jen naznačit, že má v zadnici silikon, ten bude do smrti proklet a Kanye West mu rozbije hubu.

Realita show o hodně stupidní rodině a jejích členech běží už sedmým rokem, pořád klanu Kardashian – Jenner slušně vydělává, a i když teď mezi nimi prý probíhají nějaké neshody, stále se natáčí. Paparazzi zastihli sestry Khloe a Kim, když vycházely z jednoho bistra v Kalifornii. Kim si outfit tentokrát sladila do krémových tónů, k bílým kalhotám s puky oblékla kávový rolák, skrz který jí prosvítaly bradavky, a protože zrovna asi trochu foukalo, přehodila si lehký kabátek.

Kardashian, která svou návštěvou už poctila i Prahu, se nedávno snažila ukázat, že je internetová celebrita číslo jedna, což se jí tak úplně nepovedlo, tak uvidíme, co nachystá do budoucna.