Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zoufalá Jana s hady ukázala, že je na tom s muži opravdu špatně: Plánovala budoucnost i s náhradním manželem Tomášem!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci uvidí rodinu z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se seznámí se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze. Jak už víte, bude to opravdu mazec a díl přinese velmi zajímavá vyjádření.

Hadi, nalezené jehly, hádky, výhrůžky a málem bitka Taková bude dnešní Výměna. Jana v době natáčení žila v Německu s problematickým Romanem. Ten ji podle jejích slov mlátil a šikanoval ji. "Byl moc zlý. Teď jsem se psychopata zbavila. Škrcení, zlomený nos, rozbitý byt i mobilní telefon… To nejsou příjemné zážitky,“ uvedla Jana pro eXtra.cz. Výměna jí prý otevřela oči, ale podruhé by do podobného projektu nešla, přiznává.

Není divu, že když se dostala z takové domácnosti, tak si konečně oddechla. Když se popisovaný teror aspoň na těch pár dní přerušil, tak si konečně mohla odpočinout a zjistit, jaké to je žít s jiným mužem. A jejím náhradním manželem byl Tomáš, manžel blonďaté Sabiny. "Bylo to skvělejch 10 dní," hodnotí Tomáš ve Výměně situaci a Jana přikyvuje.

"Jsem sama se sebou velmi spokojená. Vidím, že můžu fungovat s normálním člověkem bez řevu a bez nějakých strkanic. Budem prostě s dětma samy," říká Jana, která opravdu po natáčení dala Romanovi kopačky.

"Já bych Tomáše za partnera brala. Je fakt v pohodě. Ten by mě snad ukecal jet zpátky do Čech. Ale spíš bych ho já ukecala jet do Německa," představovala si Jana.

A Tomáš vlastně souhlasil a společné soužití si dokázal také představit "Určitě si dovedu představit, že pokud naše vztahy krachnou, tak s Janou třeba budeme spolu," říká dokonce Tomáš.

V téhle Výměně se sešly opravdu zajímavé postavičky a jejich příběhy budou mít určitě ještě dohru. Kdo vás z téhle čtyřky zaujal nejvíc? Sabina s Tomášem, nebo Jana s násilnickým Romanem? A víte o Romanovi víc? Napište nám na redakce@extra.cz!

Související články

Další články