Celá situace Ivany Jirešové v soutěži Tvoje tvář má známý hlas je více než podivná. Od začátku bylo naprosto evidentní, že Ivana je nejslabší článek celé soutěže. U diváků se velké oblibě rozhodně netěšila a na pódiu jí to šlo jako slonovi jízda na jednom kole.

Ivana kdovíjakými hlasovými dispozicemi neoplývá a celá je taková prkenná. Bylo to jasné divákům u televizních obrazovek, publiku v sále a taky porotcům. Jenomže ti se nejspíše rozhodli, že nebohé Ivaně nebudou nakládat víc, než je zdrávo.

Proto jejich hodnocení podle toho také vypadalo. Moc dobře viděli, že diváci v diskuzích Ivaně pořádně nakládají, a tak hodnocení směřované na Ivanu bylo vždy rozporuplné. Ani vyhublou herečku nenadchlo, ale ani neurazilo.

Jenomže Ivana začala pomalu ztrácet nervy. Končila vždy mezi posledními, neznala ani zpěváky, které zpívala a byla takový kůl v plotě.

Začala propadat zoufalství a beznaději. V jednu chvíli dokonce uvažovala, že svou účast v projektu úplně zruší. Její odchod byl na spadnutí, ale co se nestalo. V neděli večer Ivana se svým vystoupením vyhrála. Jako blesk z čistého nebe.

Vystoupení Ivany oproti jejím spoluhráčům bylo podprůměrné a o žádnou pecku se vážně nejednalo. Po celých pět minut, kdy Ivana pěla na pódiu, diváci u televizních obrazovek přepínali na jiné kanály. Tohle číslo byla nuda.

Ale co se dá dělat. Ivana vyhrála, to jí samozřejmě zvedlo sebevědomí a tím pádem se žádný odchod ze soutěže nekoná. No úplný happy end!