Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zoufalá Dominika Gottová: O druhou dávku vakcíny pro maminku napsala přímo Babišovi

Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Zdraví
Bývalá tanečnice Antonie Zacpalová (85), maminka nejstarší dcery zesnulého Karla Gotta (†80) Dominiky Gottové (45), bojuje v domově důchodců s koronavirem. V polovině ledna údajně dostala první očkovací dávku a na druhou, kterou již dávno měla obdržet také, stále čeká kvůli nedostatku vakcíny. Dominika Gottová je z celé situace tak zoufalá, že napsala SMS přímo premiérovi Andreji Babišovi (66), kterého se snaží prosit o pomoc s odvoláváním se na politikovy kladné vztahy s Karlem Gottem.

Znění SMS zprávy zveřejnil deník Blesk. Gottová v ní píše: „Vážený pane premiére, píši Vám za všechny, kteří mají starší či nemocné rodiče. Sežeňte pro ně, prosím, dostatek vakcín, ať dostanou obě dávky očkování. Moje maminka dostala v lednu jen jednu, další se včas kvůli výpadku dodávek nedočkala a nakonec se nakazila covidem-19, se kterým nyní bojuje. Její stav není dobrý a já se modlím, abych po nedávné ztrátě tatínka nepřišla také o ni.“

Dále se Gottová snaží obměkčit premiéra odvoláváním se na svého zesnulého otce. „Tatínek si Vás, pane premiére, velmi vážil, mimo jiné jste se ekonomicky podílel na několika jeho turné, což už jsem loni popsala ve své knize, a proto se na Vás s touto akutní prosbou obracím. Nejde jen o mě, myslím, že píši za všechny, kdo chtějí ochránit své blízké. Udělejte prosím se svým týmem maximum, držím Vám palce a jsem s pozdravem, Dominika Gottová,“ napsala.

Gottová: Jestli mi maminka odejde, nezvládnu to

Babišova reakce zatím není známá. V rozhovoru pro Blesk před časem Gottová popsala problémy své maminky Antonie následovně: „Maminka měla velké horečky. Starají se o ni doma pečovatelky. Jestli mi odejde, tak to nezvládnu! Byla bych úplně sama, bez mateřské lásky.”

Dominika doufá, že to její maminka přežije. Jinak by ztratila i druhého rodiče. Její otec Karel Gott zemřel na začátku října roku 2019. Do toho všeho se zpěvákova dcera v posledních týdnech potýká se zdravotními problémy, protože má vysoký krevní tlak.

Související články

Další články