Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zoufalá Dagmar Havlová: Její milovaná fenka málem přišla o život, když ji bránila!

Grejsinka se pořád léčí.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Noční můra každého pejskaře se stala bývalé první dámě Dagmar Havlové. Když šla domů se svou fenkou Grejsinkou, vyřítil se ně cizí pes a tvrdě zaútočil. Boxerka paničku bránila, ale odnesla to s mnoha jizvami.

„Tento pátek to bude 8 týdnů, kdy jsem v předvečer Štědrého dne vyšla z Nadace, projít se rozsvícenou Prahou,“ píše Dagmar na svém Facebooku.

„Když jsem šla kolem nazdobených výkladů, vyřítila se ze dveří jednoho butiku obrovská černá doga. Její panička zůstala stát v norkovém kožíšku ve dveřích. Po dvou skocích tohoto osmdesátikilového mazlíčka, který na druhém konci vodítka neměl už svou paničku, jsem pocítila, co je totální bezmoc. Pes (nikoli fena) chytil mou boxerku za krkem a lomcoval s ní jako s hračkou. Stále jsem v šoku držela svou fenku na vodítku, takže stačila chabě uskakovat ze strany na stranu. Pokusila jsem se ji vytáhnout z té obrovské tlamy, ale viděla jsem, že se to nepovede, aniž by kus těla Grace nezůstal v zubech dogy,“ popisuje šílený zážitek.

„Mé kopání té obludě vůbec nebránilo v dalším útoku. Klekla jsem si ve strachu o život Grejsinky na zem, za šíleného řevu těch dvou i mě samé, a zuřivě jsem bušila do běsnící černé obří tlamy. Grace se podařilo vyvléct z vodítka a utéct mezi hlouček lidí, kteří střídavě na černého vraha volali down, lehni, pusť, chyťte ho někdo, kde má páníčka. Doga se chystala k závěrečnému ataku. Vycenila zuby přímo do mé tváře. Stále jsem totiž klečela na zemi uprostřed rušné předvánoční Pařížské ulice. V centru Prahy!!! Zakryla jsem si v pudu sebezáchovy rukávem obličej… Než stačila stisknout, drobné majitelce se podařilo odchytit svého psa.“

Fenka musela ihned na veterinu, kde ji ošetřili. Některé její rány ale krvácí dodnes. „Jen se bojí, kdykoliv se v její blízkosti nečekaně otevřou dveře,“ uzavírá Havlová děsivý zážitek.

Související články

Další články