Prsatá moderátorka Zuzana Belohorcová (37) druhým rokem zoufale prodává byt na pražském Břevnově, za který původně s manželem Vlastimilem Hájkem (35) chtěli skoro o deset (!) milionů víc.

Pár žije dlouhodobě v USA, kde stále sní o podnikání s vodkou a lepším životě, který „efková“ celebrita Hájek kdysi Zuze slíbila. Ale ne a ne se dostat k penězům za podivné bydlení, které kdysi v Praze spoluvybudovali poté, co jej rozestavěné koupili od expartnera Hájka (samozřejmě v podnikání, hi hi), kavárníka a restauratéra Romana Rezníčka a složitě jej dostavovali přes „píárka“, kdy například museli potupně tajtrlíkovat na hromadě cihel a chválit v médiích pomocí skryté reklamy „skvělou partu od Ytongu“, za což byli dlouho terčem posměchu přátel.

Byt v novostavbě na pražském Břevnově je na první pohled super, ale má řadu ale, která zájemce o luxusní bydlení pokaždé odradí. Vysvětluje jedna ze sousedek, která nás zapřísahala, že ji nebudeme jmenovat, protože by ji prý „mstivý Hájek zabil“: „Ten byt je šílený v tom, že jste v něm jako v akváriu, celá zdejší komunita na vás neustále čumí, včetně návštěv, a už toho využili i novináři, však se podívejte“, říká a ukazuje, jak zábavné je pozorovat moderátorku, kterak si v ložnici hraje s dcerkou Salmou (případně s Hájkem) nebo v obýváku sleduje sama sebe v televizi.

A vypočítává další nevýhody: „Měl tu dávno být slibovaný bazén a není, to samé společná posilovna, kterou Řezníček sliboval. Bydlení je to pěkné, ale i za těch čtrnáct milionů, za které to zoufale prodávají teď, si to prostě nikdo nekoupí, taková je realita,“ dodává s tím, že jedinou naději vidí v tom, že dvojice sežene bohatého exhibicionistu, který nemá rád fitness a společné koupání.