Jiří (53) a Andrea Pomeje jsou od sebe a rozvod se pomalu, ale jistě blíží. Známý dabér místo vyšetření po rakovině hrtanu absolvuje terapii něčím jiným. Alkoholem. S tím by si tedy vůbec neměl zahrávat, nebo ho může nemoc skolit znovu. „Jirka už nyní rakovinu nemá, je vyléčený, ale jestli se okamžitě nezačne léčit i kvůli alkoholu, vrátí se mu to. Sám přiznal, že ví, že ji dostal kvůli pití,“ řekla jeho stále ještě žena Andrea Pomeje pro eXtra.cz. Ta se momentálně podle webu Expres.cz nachází i s dcerkou u rodičů.

„Od narození malé jsme řešili tuny problémů, několikrát jsem se balila, že to nedám. Kdyby neonemocněl, už bychom spolu nebyli. Ten rok jsem 24 hodin nonstop žila jeho nemocí a dělala vše pro to, aby se uzdravil. Víc než on. To se vám pak najednou sečte, až ta bublina praskne,“ popsala stav vyčerpání Andrea pro Blesk.cz. „Doteď jsem zachraňovala Jirkův život a teď potřebuju zachránit svůj. Než se složím. Už to cítím,“ dodala.

Důvodem rozvodu má být Jirkův alkoholismus a také jeho věčné lži. O těch ale Andrea mluvit nechce. "Když si přečtete staré rozhovory s Michaelou Kuklovou nebo Ivetou Bartošovou, tak u nás je to jako přes kopírák,“ naznačuje, jak to u nich chodí. Podle všeho je Jirka dobrý táta, tak snad ho bude držet nad vodou, že má malou dcerku. S nasazenou protialkoholní léčbou a psychologem by to mohl zvládnout. Je ale otázka, zda vůbec chce, když neustále vysedává v putyce a nechodí na domluvená vyšetření.